Slider

O kanceláři

Podstata komplexnosti tkví ve specializacích. Náhled právníků různých oborů dokáže prosvětlit klientův problém ze všech stran. Používáme tento způsob jak při řešení jednotlivých případů, tak při práci na základě smlouvy o stálé právní pomoci. Naši spolupracující specialisté tvoří tým, po němž můžete žádat nemožné s velikou nadějí, že to dostanete.

Právní pomoc poskytujeme ve dvou základních formách: v jednotlivých případech, anebo na základě smlouvy o stálém právním zastoupení.

V případě samostatné smlouvy je výhodou vytvoření důvěrného osobního vztahu mezi klientem a advokátem posilovaného navíc povinností zachovávat advokátní mlčenlivost.

Spolupráce na základě smlouvy o stálém právním zastoupení znamená závazek kanceláře poskytovat právní pomoc ve všech věcech a ve všech oblastech práva za neměnný paušální měsíční poplatek. Klient – firma, obec, město nebo i  občan tak má svého stálého advokáta. Právní pomoc pak poskytují všichni právníci advokátní kanceláře.


Výhodou je, že advokátní kancelář zajišťuje klientovi nepřetržitou právní jistotu, a to za náklady nižší, než kdyby se spolupráce rozdrolila do jednotlivých případů.

Nic z toho není konfekce, jakákoliv spolupráce šitá na míru je možná.

Nevíme a neumíme všechno, to o sobě tvrdí jen nebezpeční pošetilci. Spolupracujeme s řadou advokátních kanceláří z České republiky i z ciziny, s překladateli, s realitními kancelářemi, exkluzivně s notářskou kanceláří Huták-Polášková (www.apolaskova.cz), daňovou kanceláří Ing. Jarmily Škráčkové, s účetní kanceláří Januka, s.r.o. (www.januka.cz), s pojišťovacími makléři WI-ASS ČR, s.r.o. (www.wiass.cz) a s každým, kdo našim klientům může pomoci.

Mimo česky s námi můžete mluvit také anglicky nebo rusky.

icons
Naše práce
Paragrafy, zákony. Stačívalo Desatero. Ovšem kdo by dnes, v éře kuchařek a porna, četl bibli?
icons
Naše vize
Stačí čtyři karty. Pravda přebíjí zákon. Silnější než pravda, je spravedlnost. Esem pak je dobro.
icons
Naše zásady
Ohniskem je klientův problém. Naší prioritou není vyhrát, ale problém vyřešit.